KONST / Litografier / Färglitografi 12815429
nr 1281 5429
Vytautas Kasiulis
(1918-1995)
Färglitografi, Vytautas Kasiulis (1918-1995), Signerad, numrerad 84/225. Motivet: 21x17 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:32:49
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)